Yaşamkoçu Aytuğ Yazıcı - Yorumlarını oku ve randevu al - Yasamkocu.com

Hakkında

Gençlik yıllarımdan beri insan zihni ve kişisel gelişim beni büyüledi. Bunun benim için bir kariyer olabileceğini anlamam sadece 20 yıl hukuk ve finansal hizmetlerde çalışmamı aldı! Ciddi bir sağlık krizi beni sarstı ve kurumsal hayatın altın kafesinden kurtulmak istediğime dair netlik kazandırdı. Hayattan gerçekten ne istediğimi belirledim: Sizin gibi insanlarla nasıl çalıştıklarını daha iyi anlamalarına ve hayatları için harika yeni sonuçlar yaratmalarına yardımcı olmak için derin ve anlamlı sohbetler yapmak.

Tecrübeleri

İster kariyerlerinde, ister iş hayatlarında veya özel hayatlarında olsun, hayatları için daha iyi sonuçlar yaratabilmeleri için mevcut düşünce ve davranış biçimlerine meydan okumaya istekli müşterilerle çalışıyorum. Danışanlarımın çoğu yerleşik kariyerlerde, ancak kendilerini ya tatminsiz, doyumsuz ya da tükenmiş hissettikleri noktada. Gerçekten ne istediklerini, hayatlarında nelerin eksik olduğunu ve bunu nasıl elde edeceklerini bulmalarına yardımcı olan bir süreçte onlara rehberlik ediyorum. Diğer müşteriler güvenlerini, duygusal refahlarını veya başkalarıyla ilişkilerini geliştirmek için bana gelirler.

SERTİFİKA ve BELGELER

Detaylı Açıklama

Görüşme Seçenekleri

  • Online
  • Yüzyüze

Uzman Olduğu Konular

  • Koçluk > Yaşam Koçu
  • Koçluk > Öğrenci Koçu

Saat Ücret Aralığı

  • Tanışma Seansı Ücretsiz
  • 250 TL - 500 TL

Sunduğu Hizmetler

  • Yaşam Koçluğu

Tecrübe Saati

  • 200 Saat Üzeri

Uzman Eğitim Bilgileri

Eğt Sev. Kurum Bölüm Mezuniyet
Lisans Mezunu Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Türkçe)
Kategori Ders Tecrübe Saat Ücreti
Koçluk Yaşam Koçu 5 YIL 0TL
Koçluk Öğrenci Koçu 5 YIL 0TL

Referanslar

Animas Koçluk Merkezi ile Kişisel Dönüşüm Koçluğu Diploması (ICF onaylı) Uluslararası Koç Federasyonu (ICF) The Association for NLP (ANLP) tarafından NLP Uygulayıcısı olarak sertifikalandırılmıştır . Integrative 9 tarafından Enneagram 2. Seviye Uygulayıcısı olarak sertifikalandırılmıştır . Grup Koçluğu Sertifikası (ICF onaylı) Sağlık ve Zindelik Koçluğu Sertifikası (ICF onaylı) İlişki ve Çift Koçluğu Sertifikası (ICF onaylı) Eğitimli Demartini Yöntem Kolaylaştırıcısı

Talep Formu


Bu alanı üye girişi yaparak kullanabilirsiniz!