HAYALİNİ YAŞA

Evinizin tesisatında bir problem yaşadığınızda yardım almak için ilk kimi ararsınız? Peki hukuksal alanlarda bir süreçten geçtiğinizde ilk nereye gidersiniz? Ruhunuzda, zihninizde, bedeninizde bir sorun oluştuğunda ne yaparsınız? Ev tesisatında ki problem için bir tesisatçıya ihtiyaç duyduğunuz gibi ya da hukuksal alanda bir danışman veya avukata gitmeyi tercih ettiğiniz gibi bu konuda da alanında tecrübeli, bilgili, güvenilir birisine başvurmalısınız.

Nasıl ki yakınlarınız evinizin tesisatını bir tesisatçı kadar sağlam ve doğru şekilde tamir edemezse, sizin temellerinizi yani ruhunuzu, zihninizi ve bedeninizi her zaman sağlam ve doğru şekilde destekleyemeyebilirler. Hayatınız boyunca yaşadığınız süreçlerde koyduğunuz hedeflerinize ulaşabilmek adına neden profesyonel bir yardım almayı düşünmüyorsunuz ya da bu konuda sizi geri çeken durum nedir? Aile ve yakınlarınız en güvenli ve pratik alan gibi görünse de bazen fark etmeden onların de etken olduğu olumsuzluklarla beslenebiliyoruz. Peki bu noktada destek alabilmek için ne yapabiliriz?

Yasamkocu.com’da profesyonel sertifikalı uzmanlar bulunmaktadır. Bahsi geçen uzmanlar, sizlerle birebir iletişim kurarak aldıkları eğitimler doğrultusunda profesyonel, sağduyulu, isteklerinizin, süreçlerinizin ve önceliklerinizin etkili olduğu bir hedef belirleyip, belirlenen hedefler doğrultusunda ilerliyorlar. Yaşamınızda iç ve dış etkenlerle oluşmuş engelleri, zorlukları ve karşınıza çıkabilecek fırsatları tanıyabilmeniz için yaşam koçları size yardımcı olmakla görevlidir. Size seçecek olduğunuz kendi yaşam koçunuz, olumlu motivasyon, sağlıklı düşünce tankı kurmak konusunda size yardımcı olarak, kendinizle barışık, sorumluluk bilinci gelişmiş, ruhsal ve zihinsel dengenizi kurmuş olabilmeniz yolunda size kendi yeteneklerinizi ve yeterliliklerinizi keşfedilmeyi öğretiyorlar.

Yaşam koçunuz hedefinize ve hayallerinize ulaşabilmeniz adına ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu, heyecanı ve tutkuyu size sağlar. Yaşam koçlarının aldığı eğitimler ve kendi yetenekleri ile oluşturdukları etkili sistemleriyle size yardımcı olurlar.

Bazen hangimizin elimizden tutulmasına, tatlı bir itilmeye ihtiyacımız yok ki? Farklı bir bakış açısına, farklı yönlendirmelere, alışılagelmişin dışında taze bir algıya hangimiz hayır diyebiliriz ki? Biz izin vermediğimiz sürece bize bizden başka kim sorumluluk bilinci oluşturmamız için destek sağlayabilir?

İşte o kişiler sizin istediğiniz hayata ulaşabilmenizi sağlayacak profesyonel, eğitimli Yaşam Koçlarınızdır!